پارتیشن سکوریت

پارتيشن شيشه اي با ترکیب شیشه و فریم آلومینیومی هماهنگی زیبایی با فضاهای دارای دکوراسیون داخلی مدرن دارند. به علاوه امروزه کاربرد پارتیشن سکوریت در بخش‌های اداری مدرن بسیار افزایش یافته است. البته انواع شیشه‌های مختلف قابلیت استفاده در پارتیشن ها را دارند. ولی پارتیشن با شیشه سکوریت به دلیل مقاومت بالا در برابر خط و خط، آسیب و شکستن در کنار پارتیشن لمینت یکی از بهترین گزینه‌ها برای پارتیشن های شیشه ای است و کیفیت بالایی در مقایسه با شیشه‌های معمولی دارد. اگر به کسب اطلاعات مفید در مورد پارتیشن شیشه ای سکوریت نیاز دارید، تا پایان این مطلب با ما همراه باشید.

- پارتیشن سکوریت

قیمت پارتیشن سکوریت

قیمت پارتیشن سکوریت به عوامل مختلفی از جمله کیفیت شیشه، رنگی، شفاف، براق یا مات بودن شیشه، فریم لس یا فریم دار بودن آن، ضخامت و نوع شیشه مورد استفاده، ابعاد و متراژ شیشه مورد نیاز و جنس و کیفیت اتصالات و یراق آلات مورد استفاده در نصب آن بستگی دارد. به علاوه فریم پارتیشن‌ها با استفاده از متریال متفاوتی تولید می‌شوند که هرچه کیفیت آن‌ها بیشتر باشد، موجب افزایش قیمت نهایی پارتیشن خواهد شد. برای مثال استفاده از آلومینیوم به دلیل هزینه‌ی بالاتری که به همراه دارد موجب گران‌تر شدن کل فرایند کار خواهد شد. به روز ترین قیمت پارتیشن شیشه ای را از ایران هندریل بخواهید.

نصب پارتیشن سکوریت

رعایت اصول نصب پارتیشن با شیشه سکوریت نقش زیادی در کیفیت و ماندگاری آن در اثر مرور زمان دارد. به همین دلیل لازم است برای نصب این سازه از افراد حرفه‌ای و آموزش دیده کمک بگیرید.
برای نصب پارتیشن سکوریت از انواع اتصالات و یراق آلات مخصوص استفاده می‌شود که با توجه به نوع شیشه و پارتیشن متفاوت هستند. در واقع نصب صحیح همین یراق آلات موجب پایداری و مقاومت سازه نهایی خواهد شد.
هم‌چنین در فرایند ساخت پارتیشن شیشه‌ای از پروفیل‌های استیل یا آلومینیوم استفاده می‌شود که نصب آن می‌تواند با توجه به نوع پارتیشن شامل ثابت و متحرک به صورت توکار یا ساده انجام گیرد. در واقع ابتدا نصب فریم‌ها انجام شده و سپس نوبت به نصب یراق آلات و شیشه‌ها خواهد رسید.

پارتیشن شیشه ای سکوریت

پارتیشن سکوریت نوعی پارتیشن شیشه ای است که در آن به منظور افزایش کیفیت و مقاومت در برابر ضربه و حرارت از شیشه نوع سکوریت با ضخامت مورد نیاز استفاده می‌شود. پارتیشن شیشه سکوریت می‌تواند از هر نوع پارتیشن شامل فریم لس یا فریم دار باشد. شیشه سکوریت مورد استفاده می‌تواند با توجه به نیاز مشتری از هر دو نوع تک جداره یا دوجداره انتخاب شود و حتی شیشه سکوریت می‌تواند از انواع مات، براق، رنگی و سند بلاست انتخاب شود که کلیه‌ی این موارد با توجه به کاربری فضا و سلیقه‌ی مشتری قابل تنظیم است.

تعمیر شیشه سکوریت

تعمیر شیشه سکوریت

در صورت بروز هرگونه اشکال در کاربری پارتیشن شیشه ای سکوریت لازم است این نکته را در نظر بگیرید که تعمیر یا رگلاژ پارتیشن شیشه ای باید توسط متخصص حرفه‌ای صورت گیرد. ولی پیش از تماس با کارشناس می‌توانید به بررسی موارد ذیل اقدام نمایید.
در ابتدا می‌توانید با بررسی غلطک‌ها ترک خوردگی یا خم شدن آن‌ها را تشخیص دهید و در صورت نیاز اقدام به تعمیر یا تعویض آن‌ها نمایید. به علاوه یراق آلات پارتیشن شیشه ای باید مورد بررسی قرار گیرد، زیرا در بیشتر موارد با تعویض این اتصالات، مشکل برطرف می‌شود.
در صورت مسدود شدن مسیر غلطک‌ها به دلیل آلودگی آن را تمیز نمایید. اگر با این کار مسیر غلطک‌ها باز نشود، نیاز به تعمیر خواهد داشت.
در صورت شکستگی یا ترک خوردگی شیشه از تعویض آن اجتناب کرده و برای اندازه‌گیری دقیق از متخصص کمک بگیرید.
در صورت بروز تاب خوردگی در درب پارتیشن حتما با کارشناسان تعمیر تماس بگیرید تا شما را راهنمایی کرده یا اقدام به تعمیر نمایند.
ذکر این نکته نیز مفید است که به طور کلی پارتیشن‌ های شیشه ای سکوریت دارای سه نوع درب لولایی، ریلی یا کشویی و درب اتوماتیک شیشه ای است. در نوع لولایی معمولا مشکل مربوط به لولا است. در نوع ریلی، عموما غلطک‌ها و ریل‌ها دچار خرابی می شود و در نوع اتوماتیک نیز معمولا اشکال را باید در چشمی جستجو کرد.

در این مطلب در مورد پارتیشن سکوریت و انواع آن، هم‌چنین روش نصب و تعمیر و عوامل موثر بر قیمت این محصول آشنا شدیم. بنابراین می‌توانید هر کدام از انواع پارتیشن با شیشه سکوریت شامل انواع تک جداره، دوجداره، شفاف، مات و براق یا رنگی و فریم لس یا دارای فریم را با توجه به کاربری فضای مورد نظر خود انتخاب نمایید.

پیمایش به بالا